Na naukę nigdy nie jest za późno!

Barbara Wieczorek
sierpień21/ 2017

Współczesny rynek pracy jest wymagający. Odniesienie sukcesu na polu zawodowym często wiąże się z koniecznością nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywaniu nowych umiejętności. Często zakończenie studiów jest dopiero pierwszym etapem na edukacyjnej ścieżce, która prowadzi do wymarzonej pracy. Jak znaleźć czas na dodatkowe kursy i szkolenia, kiedy nasz tygodniowy grafik wypełniony jest obowiązkami?

Ucz się, kiedy chcesz!

Aby stać się ekspertem w swojej branży, nie musisz poświęcać wolnych weekendów na uczestnictwo w zajęciach na studiach podyplomowych czy stacjonarnych kursach. W praktyce często okazuje się, że atrakcyjny program prezentowany w broszurach znacznie odbiega od treści realizowanych na zajęciach. Na domiar złego, profesjonalne kursy czy studia są bardzo kosztowne, a efekty nauczania często nie są dla kursantów zadowalające.

Nowoczesne firmy szkoleniowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom ambitnych osób, które chcą efektywnie i skutecznie rozwijać swoje umiejętności, niezależnie od wieku i wykształcenia. Innowacyjne metody szkoleń oparte na kursach internetowych są coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych metod. Co wpływa popularność e-learningu? Przede wszystkim wygoda – możesz uczyć się kiedy chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz. Dodatkowo, koszt zakupu materiałów szkoleniowych jest nieporównywalnie niższy niż cena uczestnictwa w kursie odbywającym się w tradycyjnym trybie. Jednorazowa opłata daje nieograniczony dostęp do przejrzystych materiałów wideo wzbogaconych o narrację profesjonalisty w danej branży. Wśród dostępnych kursów szczególnie warte uwagi są szkolenia z zakresu grafiki internetowej (na przykład projektowanie postaci) i programowania. Wydawać by się mogło, że nauka tworzenia aplikacji mobilnych wymaga wieloletnich studiów informatycznych. Nic bardziej mylnego! Na kursie internetowym opanujesz podstawy Androida, albo znacząco poszerzysz zdobyte wcześniej umiejętności.

 

 

leżaki do ogrodu artfolkgallery.org wypoczynek ogrodowy