Pasaż handlowy na Ruczaju

Pasaż handlowy na Ruczaju
Barbara Wieczorek
Marzec06/ 2019

Wszystkich mieszkańców Krakowa oraz osoby z pobliskich miejscowości, a nawet tylko przejezdnych, w swoje progi zaprasza Pasaż handlowy na Ruczaju, Lubostroń 15 w Krakowie. Jego budynek trudno pomylić z czymś innym – został z pełną premedytacją idealnie wpisany w charakter architektoniczny dzielnicy, a do tego znakomicie odnajduje się w układzie komunikacyjnym Krakowa, dzięki czemu bardzo łatwo jest tu dotrzeć.

Lubostroń 15 w Krakowie na Ruczaju

Centrum handlowe Lubostroń 15 w Krakowie na Ruczaju nie jest duże w porównaniu z typowymi centrami handlowymi. Tutaj zdecydowanie bardziej liczy się klient i to, by mógł skorzystać z najwyższej jakości produktów i usług, jak również mógł spędzić czas wygodnie i się zrelaksować. W centrum handlowym działa obecnie szereg znakomitych sklepów oraz punktów usługowych, gdzie można skorzystać między innymi z usług placówki pocztowej czy wizażysty.

Pasaż handlowy na Ruczaju nieustannie się rozwija. Za niedługo zaprosimy do biur remontowanych na piętrze, a w lecie czekają ogródki jordanowskie.