Dlaczego warto korzystać ze skrzyniopalet?

Barbara Wieczorek
maj05/ 2019

Skrzyniopalety to rodzaj pojemników, które mogą być wykorzystywane do przewożenia i magazynowania różnych towarów. W przeciwieństwie do kartonów, są ekologiczne i łatwe w utrzymaniu higienicznej czystości. Jakie mają zalety? Dlaczego warto z nich korzystać?

Łatwość transportu

Skrzyniopalety plastikowe w dużym stopniu ułatwiają transport drobnych i sypkich towarów. Co ważne, można transportować je przy pomocy wózków widłowych. Skrzyniopalety nie wymagają, więc korzystania i wydawanie pieniędzy na popularne Europalety. Skrzynie tego typu można łatwo przenosić z miejsca na miejsce, czy załadowywać do samochodów i naczep. Równie wygodny jest ich rozładunek.

Proste magazynowanie

Skrzyniopalety nadają się do magazynowania. Można bezpiecznie je silosować, czyli ustawiać jedna na drugiej. Jest to bardzo ważna cecha. Od ich stabilności zależy bezpieczeństwo osób pracujących i przebywających w ich okolicy. Jest to też oczywista oszczędność cennej przestrzeni magazynowej. W ten sposób na miejscu przeznaczonym dla jednej palety można ustawić dużo więcej towarów.

Higiena i wytrzymałość

Skrzyniopalety plastikowe są łatwe w utrzymaniu czystości. Bez obaw można myć je wodą pod ciśnieniem, czy też detergentami. Z tego powodu nadają się nawet do przechowywania żywności. Pod tym względem są one dużo bardziej praktyczne i bezpieczne niż palety wykonane z jakiegokolwiek innego materiału, np. z drewna. Tworzywo, z którego wykonuje się skrzyniopalety jest bardzo odporne na uderzenia i naciski. Dzięki temu, palety nie niszczą się i trudno jest je połamać… a to oszczędność dla każdego, kto wybiera je dla swojej firmy.

Skrzyniopalety plastikowe cena

Skrzyniopalety nie są drogie, ale żeby jeszcze bardziej obniżyć ich koszty najlepiej jest zgłosić się bezpośrednio do producenta. Bez trudu można znaleźć ofertę producentów umieszczoną w internecie lub zdecydować się na bezpośredni kontakt z ich przedstawicielami. Skrzyniopalety cena jest uzależniona od indywidualnych parametrów każdego egzemplarza. Największym wyróżnikiem jest ich pojemność, wymiary oraz ewentualna obecność kółek i pokrywy. Każdy z tych parametrów wpływa na ostateczną cenę. Warto, więc dobrze przemyśleć jakie palety będą najbardziej potrzebne. Skrzyniopalety plastikowe producent ma tak bogatą ofertę, że z całą pewnością znajdzie się coś idealnego.

https://overcomeback.com.pl/czy-spodnie-na-konia-moga-poprawic-komfort-jazdy/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/211-komody-debowe https://winkst.org/najciekawsze-jezdzieckie-rekordy-guinessa/