Gotowanie na parze – zdrowo, smacznie, szybko!

Gotowanie na parze – zdrowo, smacznie, szybko!
Barbara Wieczorek
styczeń11/ 2018

Obserwując media społecznościowe czy odwiedzając coraz to bardziej oblegane siłownie, nie sposób nie zauważyć, że moda na zdrowy styl życia pochłonęła nas bez reszty. Zbilansowana dieta obfitująca w warzywa i owoce, zamiana kanapy i telewizora na buty do biegania i rezygnacja z tuczącego, ciężkiego jedzenia to pewna droga do dobrego samopoczucia. Czas powiedzieć STOP niezdrowej diecie i raz na zawsze pożegnać fast foody, potrawy smażone w głębokim oleju i ociekające tłuszczem dania. Sprawdź nasz prosty sposób na szczupłą sylwetkę, piękną cerę i dobry humor!

Gotowanie na parze kluczem do sukcesu

Pierwszym krokiem na drodze do wielkiej, życiowej rewolucji są małe zmiany w kuchni. Rezygnacja z tradycyjnego gotowania, smażenia i pieczenia potraw na rzecz przyrządzania posiłków na parze pomoże Ci osiągnąć wyznaczony cel. Warzywa, ryby i inne produkty poddane działaniu pary wodnej są prawdziwą bombą witaminową, nie tracą składników odżywczych i wzbogacają codzienną dietę o drogocenne mikroelementy. Ponadto, potrawy przyrządzane na parze są nie tylko zdrowe, ale również smaczne oraz niezwykle jędrne i soczyste.

Solidne garnki – zdrowa dieta niskim kosztem

Wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych wcale nie musi wiązać się z koniecznością regularnych wizyt w sklepach z bio produktami czy kupnem drogiego parowaru. Wyposażając swoją kuchnię w wieloczęściowy komplet marki Gerlach, zyskujesz podwójnie – praktyczne garnki oraz naczynie do gotowania na parze. Garnki Gerlach wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne i działanie zmywarki. Na stronie gerlach.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów kuchennych, dzięki którym przygotowywanie zdrowych posiłków będzie czystą przyjemnością.