Jak stworzyć prawdziwy dom?

Barbara Wieczorek
wrzesień07/ 2017

Stworzenie prawdziwego domu – to odwieczne marzenie człowieka poszukującego miłości, pewności, stałości. Niewielu osobom udaje się je zrealizować. Zwłaszcza we współczesności, w której dominują rozstania i ciągłe pożegnania. A może jednak na przekór podszeptom rzeczywistości postarać się zbudować prawdziwy dom? Taki trwały i solidny. Autentyczny. Wypełniony dobrymi emocjami.

Ciepło dosłowne

Przytulny dom to miejsce, w którym jest miło i ciepło. O ten ostatni aspekt pomogą nam zadbać okna Internorm oferowane też w Katowicach – piękne rzeczy do pięknego domu. Ale nie tylko estetyka ma tutaj znaczenie. Okna aluminiowe-PCV, okna PCV czy okna drewniano-aluminiowe – wszystkie te produkty nadają się doskonale do tego, żeby współtworzyć pasywny dom. Czyli taki, w którym jest ciepło i przyjemnie, i nikt nie martwi się rachunkami za ogrzewanie. To dom na miarę nowoczesności, ekonomiczny i ekologiczny.

Dobra atmosfera

W przytulnym domu panuje dobra atmosfera. Internorm nawiązuje do tego chociażby poprzez nazwę jednej ze swoich linii stylistycznych – ambiente. To w języku hiszpańskim oznacza nastrój i atmosferę. Otoczenie sprzyjające życiu. Na pewno korzystnie wpłynie też na atmosferę (dosłownie i w przenośni) świetna wentylacja.

Energooszczędna I-tec Wentylacja od Internorm sprawi, że zaczniemy lepiej funkcjonować. Poprawi się nasze samopoczucie. Zwykłe sprawy i codzienne obowiązki nie będą takie męczące w dobrze wywietrzonych pomieszczeniach. I-tec pozwala na wygodne wietrzenie bez utraty energii i uchylania skrzydeł, także pod nieobecność domowników.

Ciepło metaforyczne

W zadbanym domu, w którym najważniejsze sprawy rozwiązują się same, może uda się też zadbać o więzi łączące domowników. Zapanuje w nim ciepło także metaforyczne, a przyjemną przestrzeń wypełnią dobre emocje.

https://alfredotavares.com https://piszemydlaciebie.pl https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-zabytkowego/