JASNO POD NASZYM PŁASKIM DACHEM

Barbara Wieczorek
wrzesień14/ 2019

Doskonale wiemy, iż aby czuć się komfortowo w naszym domu potrzebujemy odpowiednią ilość światła. Nikt z nas nie lubi przebywać w ciemnych pomieszczeniach, gdyż kojarzą się one co najwyżej z melancholią bądź depresją. Coraz popularniejsze staje się stosowanie specjalnie zaprojektowanych okien w budynkach z płaskim dachem, które coraz śmielej wkraczają na salony architektury.

 

WYBÓR REALIZATORA

Okna dachów płaskich można stosować w nowo wznoszonych i modernizowanych budynkach, a pełna światła przestrzeń nabierze ogromnego potencjału do stworzenia miejsca w którym będziemy się czuć komfortowo. To i wiele innych ciekawych rozwiązań architektonicznych uda nam się osiągnąć, jeśli tylko skorzystamy z usług profesjonalistów specjalizujących się w kompleksowej realizacji inwestycji i doborze materiałów budowlanych, mebli i pozostałego wyposażenia. Ciekawą propozycję wysuwa w naszym kierunku firma https://www.wykonczeniewnetrza.com.pl/, którą charakteryzuje wysoka jakość oraz terminowość oferowanych usług. Po więcej możemy sięgnąć tutaj: https://www.wykonczeniewnetrza.com.pl/o-firmie

 

OKNA TYPU F – KWINTESENCJA DESIGNU

            Te nowatorskie okna to połączenie funkcjonalności, nowoczesności i minimalistycznego wzornictwa współgrającego z doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Okna charakteryzują się odpornością na ekstremalne oddziaływanie czynników atmosferycznych i sprawdzają się we wszystkich typach pomieszczeń, również w kuchniach i łazienkach.

Dzięki specjalnie zaprojektowanym kształtom profili okna posiadają, aż o 16% większa powierzchnię przeszklenia w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań. Zastosowanie specjalnych pakietów szybowych oraz technologia ich montażu sprawiają, że energooszczędność okien typu F zagwarantowana jest na najwyższym poziomie; co ciekawe ich współczynnik Uw wynosi zaledwie 0,64 W/m2K. Poza wieloma standardowymi wielkościami okna typu F występują także w niestandardowym rozmiarze (od 60×60 do 120×220). Pozwala to na wymianę istniejących naświetli o nietypowych rozmiarach, które często nie spełniają odpowiednich wymagań termoizolacyjnych.

 

OKNA DXW – DEDYKOWANE POD NASZ TARAS

            Przestrzeń na płaskim dachu może być przecież wykorzystana jako taras, miejsce do rekreacji czy nawet mały ogród. Wszystko za sprawą okien DXW, których specjalna konstrukcja o wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowa powłoka pozwalają na swobodne poruszanie się po nim. Dedykowana ościeżnica okna wykonana jest z wielokomorowych profili PVC wypełnionych materiałem termoizolacyjnym. Górna część okna to innowacyjny płaski pakiet szybowy. W przypadku okien DXW współczynnik Uw  wynosi 0,7 W/m2K. Okna mogą być osadzone na dodatkowej podstawie XRD/W o wysokości 15 cm, która umożliwia jego montaż np. na zielonym dachu.

 

OKNA TYPU G – NOWATORSKIE I BEZPIECZNE

            Nowatorska konstrukcja okna typu G sprawia, że posiada ono bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Duża ilość naturalnego światła oraz bezpieczny pakiet szyby to atuty tego produktu. Okno dostępne jest w wersji otwieranej ręcznie i elektrycznie oraz jako nieotwierane.

https://motoryzacja.interia.pl/artykul-sponsorowany/news-kiedy-ubezpieczenie-oc-odnawia-sie-automatycznie https://beesafe.pl/porady/carpooling/ https://hushsmsapk.com