Lampy i akcesoria w ofercie firmy Barokko

Lampy i akcesoria w ofercie firmy Barokko
Barbara Wieczorek
marzec24/ 2017

Marka Barokko jest coraz bardziej rozpoznawalna na rodzimym rynku lamp i akcesoriów do nich. Nic w tym dziwnego – prezentowana przez firmę oferta jest naprawdę szeroka i dostosowana do wymagań stawianych przez różnych Klientów.

Lampy ogrodowe Barokko

Oświetlenie – Barokko to w pierwszym szeregu lampy ogrodowe. Charakteryzują się one znacznie mniejszą mocą niż klasyczne lampy. W ofercie oświetleniowej Barokko główne skrzypce grają lampy zasilane energią słoneczną. Dzięki wbudowanym wysokiej jakości akumulatorom, te źródła światła doskonale sprawdzą się w nocy i to nie tylko jako dekoracja, lecz również jako użytkowe doświetlenie.

Oświetlenie – Barokko to nie tylko lampy elektryczne. Dla prawdziwych koneserów firma przygotowała szereg lamp olejnych, które może i nie są aż tak ekologiczne, ale za posiadają swój własny, niepowtarzalny klimat.

Lampy podłogowe

W ofercie oświetlenia Barokko nie mogło również zabraknąć klasycznych lamp podłogowych. Mogą one mieć zarówno formę typowo designerskich i nowoczesnych kozłów a także – bardziej klasyczny kształt i wygląd.

Na szczególną uwagę potencjalnych Klientów, zasługują ciekawie wyglądające lampy podłogowe o charakterystycznym, falistym kształcie stojaka. Jeśli szukają Państwo niecodziennych rozwiązań, to tego typu lampy będą właśnie dla Was.

Bardzo ciekawie wyglądają również gustowne lampki w postaci drzewek. Rozgałęziają się one z jednej, wspólnej podstawy, tworząc w efekcie coś na kształt drzewa. Tego typu projekty są jednak przeznaczone już dla bardzo nowoczesnych wnętrz.

Lampy stołowe

Oświetlenie – Barokko to również lampy stołowe. W zasadzie można je podzielić na dwa podstawowe rodzaje. Pierwszy z nich to lampy z przeznaczeniem do klasycznego biurka. Charakteryzują się one prostym, tradycyjnym kształtem, najczęściej czarną barwą i maksimum funkcjonalności.

Drugi rodzaj prezentowanych lamp stołowych, to produkty stylowe i designerskie, z przeznaczeniem jako elementy dekoracyjne. I chociaż również i one mogą pochwalić się bardzo dużą funkcjonalnością, to jedna są dedykowane w głównej mierze kuchniom i salonom (ewentualnie sypialniom).

Lampy wiszące

W ofercie oświetlenia Barokko nie mogło również zabraknąć klasycznych lamp wiszących. Można tu znaleźć zarówno klasyczne i bardzo rozbudowane źródła światła, ale też – projekty bardziej minimalistyczne, dopasowane w głównej mierze do wnętrz oszczędnych i nowoczesnych.

Szereg oferowanych przez Barokko http://barokko.pl/pol_n_Oswietlenie-175.html lamp wiszących posiada dedykowane abażury, które można w dowolny sposób zmieniać.