Mity na temat serwisu rowerowego w Krakowie

Barbara Wieczorek
marzec14/ 2020

Obecnie każdy w internecie może napisać cokolwiek. Efektem tego jest wiele naprawdę zupełnie fałszywych informacji, które krążą po sieci. Dotyczą one różnych zagadnień, w tym także oczywiście serwisu rowerowego w Krakowie. Jak przedstawiają się takie najważniejsze mity?

Mit numer jeden – serwis rowerowy Kraków to miejsce tylko i wyłącznie naprawy rowerów

Zdecydowanie oczywiście tak nie jest. Raz – dzisiaj takie serwisy zajmują się różnego rodzaju rowerami. Bardzo różnego nawet. Co więcej, serwis rowerowy Kraków to także miejsce, w którym często naprawiane są różnego innego rodzaju pojazdy dwukołowe – czasem nawet skutery itp.

Co więcej jednak, serwis rowerowy to nie tylko i wyłącznie naprawa. Tutaj także dokonywane są przeglądy rowerów, ocena ich stanu, przygotowanie do sezony, zabezpieczenie na zimę, wymiany opon itp. Słowem nie tylko naprawa, lecz również cała pielęgnacja i regeneracja takich rowerów ma miejsce w serwisach.

Mit numer dwa- każdy serwis rowerowy Kraków jest taki sam i zupełnie nieistotne, do którego się udamy

Oczywiście, to także jest zupełna nieprawda. Wystarczy zresztą spojrzeć na różne serwisy. Po pierwsze, ich oferta może być nieco inna. Po drugie zaś, czasem będzie widać od razu, że naprawdę prowadzą je prawdziwi pasjonaci. Czasem jednak wcale tak nie będzie.

Słowem, różne serwisy rowerowe różnią się między sobą jakością. Co to tak naprawdę oznacza i do czego się sprowadza? Otóż przede wszystkim warto tu powiedzieć, że takie kiepskiej jakości serwisy to miejsca, z których naprawdę w ogóle zupełnie nie warto korzystać. Tam nie dowiemy się niczego sensownego, a co więcej niestety nic też nie uda nam się załatwić. Warto zatem poczytać nieco o tym, które serwisy uznawane są za dobrej jakości itp.

Mit numer trzy – autoryzowany serwis rowerowy Kraków niczym się nie różni

Na koniec warto jeszcze powiedzieć nieco o tym, że taki autoryzowany serwis rowerowy naprawdę różni się od innych. O co chodzi z tą autoryzacją? Otóż w skrócie o to, że w zasadzie to pracują tak ściśle wyspecjalizowane w zakresie rowerów jednej marki osoby i marka ta sprawuje niejako pieczę nad danym salonem.

Czy to dobrze? W zasadzie tak. Właściciel danej marki rowerów ma bowiem pewność, że w takim serwisie wszystko na pewno będzie oryginalne, właściwie zamontowane, że zostaną użyte środki przeznaczone specjalnie dla danego roweru itp. Słowem taki autoryzowany serwis ma naprawdę całkiem sporo zalet, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, dbając dobrze o swój sprzęt dwukołowy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie serwis rowerowy kraków https://agasport.com.pl/cms/serwis.