Najważniejsze parametry przy wyborze płytek ceramicznych

Najważniejsze parametry przy wyborze płytek ceramicznych
Barbara Wieczorek
maj30/ 2019

Producenci płytek ceramicznych zwykle nie szczędzą nam parametrów z nimi związanych. Powinna być to dobra wiadomość dla kupujących, gdy jednak nie wie się, jak dane parametry interpretować, trudno cieszyć się z tego w jakiś szczególny sposób. Na co zatem powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

W pierwszej kolejności należy uświadomić sobie, że wcale nie wszystkie płytki ceramiczne nadają się tak na podłogę, jak i na ścianę. Producenci zwykle informują nas o tym, jakie jest przeznaczenie kolejnych produktów i nawet, jeśli nie jest to po naszej myśli, mówimy o wskazówce, której nie powinno się ignorować. Jeśli chcemy, aby płytki były rozwiązaniem na lata, a właśnie taki jest zazwyczaj cel kupującego, dobrze jest też zwrócić uwagę na klasę ich ścieralności. Jeśli wybieramy płytki łazienkowe, nawet I klasa może być wystarczająca, jeśli jednak płytki mają się znaleźć w miejscu uczęszczanym, warto rozważyć zarówno III, jak i IV klasę ścieralności. W innym przypadku płytki bardzo szybko stracą swój oryginalny wygląd, szybko też można będzie dostrzec na nich pęknięcia.

Płytki ceramiczne z oferty DessiHome

Projektanci z DessiHome stworzą idealną aranżację Twojej wymarzonej łazienki. Salon łazienek oferuje ceramikę sanitarną, armaturę – meble łazienkowe, wanny, baterie, umywalki, natryski. Lampy, lustra łazienkowe, kleje i zaprawy, materiały i narzędzia budowlane. Posiadają także bogatą ofertę płytek. Sprawdźcie – płytki ceramiczne.

https://bankujec.pl https://dowiedz-sie.com.pl https://benmeirovitz.com