Oryginalne formy fotobudek, czyli jak uświetnić swoją imprezę?

Barbara Wieczorek
lipiec24/ 2019

Fotobudki to w ostatnich latach bardzo ciekawa forma zabawy na różnego rodzaju eventach, weselach, spotkaniach, urodzinach i tym podobne. Zarówno wynajem, jak i sprzedaż fotobudek cieszą się ogromną popularnością ze względu między innymi na przednią zabawę.

Co to są fotobudki?

Fotobudki nazywane są magicznymi kabinami. Wszystko dlatego, że uczestnicy imprezy wchodzą do nich, a następnie… robią sobie zdjęcia. Można w nich znaleźć różnorodne gadżety, takie jak między innymi peruki, okulary, komiczne wąsy, szale oraz maski rodem z bajek lub horrorów. Niektóre firmy oferują także kartki ze śmiesznymi napisami, które można wystawić przed obiektyw. Do kabiny można zatem wejść, ubierając się wcześniej w odpowiednie gadżety, wraz z przyjaciółmi, chłopakiem, mężem lub żoną, a nawet z szefem. W środku wystarczy zrobić śmieszną minę, przybrać ciekawą, dziwaczną pozę lub objąć się i czekać. Cała sesja trwa niewiele, ponieważ do kilkudziesięciu sekund. Zdjęcia są drukowane natychmiastowo – w rozmiarze 10 na 15 centymetrów, bądź w wersji kilku zdjęć na wąskich kartkach.

Rodzaje fotobudek

Sprzedaż fotobudek jest oferowana tym, którzy chcą otworzyć własną działalność polegającą na obsłudze właśnie imprez oraz oferowaniu fotobudek jako jednej z atrakcji. Warto więc nadmienić, że w ofercie wspomnianych „magicznych kabin” można znaleźć między innymi fotobudkę Air LED.

Rzeczona fotobudka Air LED charakteryzuje się tym, że zajmuje sporo miejsca, ale jednocześnie doskonale przykuwa wzrok oraz zainteresowanie. Jak sama nazwa wskazuje – jej wygląd zewnętrzny przypomina pewnego rodzaju poduszki, które są podświetlane.

Zainteresowani mogą postawić także na fotobudki branding. Są one duże, a jednocześnie posiadają sporo powierzchni na reklamę, na przykład logo firmy i tym podobne. Najlepiej nadają się firmowe eventy i wydarzenia biznesowe, na których nie będzie żadnych wątpliwości co do tego, kto jest organizatorem tego typu spotkania.

Ostatnim rodzajem fotobudek są te, które określa się jako mobilne. Szczególną popularnością cieszą się one na weselach. Wystarczy do nich wejść, przebrać się i zrobić sobie niepowtarzalne zdjęcia z przyjaciółmi lub Parą Młodą.

Jak się zatem okazuje, wynajem oraz sprzedaż fotobudek to doskonała okazja na zorganizowanie wyśmienitej zabawy oraz zainteresowanie uczestników czymś innym, niż tylko tańcem, jedzeniem oraz rozmową. Takie atrakcje skutecznie przyciągają uwagę i sprawiają, że wszyscy będą nie tylko bawić się przednio, ale również dostaną pamiątkę w postaci zdjęć z imprezy, która zapadnie im w pamięci na naprawdę długi czas.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://smove.pl/ – sprzedaż fotobudek

https://bestiae.pl/czas-na-wyjazd-na-zimowisko/ https://vinnvinn.org/hulajnoga-elektryczna-do-uzytku-codziennego/ https://unixos2.com/czy-promiennik-gazowy-zwiekszy-komfort-wypoczynku/