Oryginalny pomysł na parapetówkę

Barbara Wieczorek
wrzesień04/ 2017

Pierwsze odwiedziny w nowym mieszkaniu wiążą się z koniecznością obdarowania gospodarzy prezentem, który przyda się w nowym gniazdku. Możesz mieć pewność, że kupując kwiatka w doniczce albo ramki na zdjęcia raczej nie popiszesz się oryginalnością i fantazją. Jak zaskoczyć gospodarzy atrakcyjnym podarunkiem, który na pewno nie powieli się wśród wielu pakunków? Sprawdź nasze rady!

Praktyczny detal

Twoja koleżanka to miłośniczka torebek, kapeluszy i innych stylowych dodatków?  W takim razie z pewnością przyda się jej ciekawy wieszak do przedpokoju! Nowoczesne wieszaki dostępne w dobrych sklepach to nie tylko praktyczny dodatek, który przyda się w każdym przedpokoju, ale również ciekawa ozdoba, która urozmaici aranżację. Do wieszaków możesz dobrać inne komplementarne akcesoria, takie jak szafeczka na klucze albo stojak na parasol.

Dla miłośnika designu

Jeśli znajomi, którzy urządzają przyjęcie doceniają nowoczesny design, z pewnością wielką przyjemność sprawi im ciekawy, niebanalny mebel. W Internecie niedrogo kupisz minimalistyczne fotele albo stoliki designerskie. Zanim jednak zaczniesz kupować znajomym meblem, lepiej skonsultuj z nimi swoją decyzję. Nie chcesz chyba, żeby weszli oni w posiadanie stolika czy krzeseł, których nie mają gdzie postawić, lub które nie współgrają z aranżacyjną wizją mieszkania.

Zawsze na czasie

Butelka dobrego trunku i komplet wysokiej jakości kieliszków to ponadczasowy zestaw, który przyda się w każdym mieszkaniu. Jeśli obawiasz się, że ktoś już wpadł na podobny pomysł, idź o krok dalej! Zestaw ciekawych szklanek do drinków, komplet kieliszków w nietypowym kształcie, elegancka karafka lub stojak na wino z pewnością ucieszą gospodarzy.

https://gazetastonoga.pl https://2006badukleague.com https://weyden.com.pl