Płytki do łazienki – poznaj najciekawsze trendy

Płytki do łazienki - poznaj najciekawsze trendy
Barbara Wieczorek
październik05/ 2019

Gdy przedmiotem dyskusji jest wzornictwo charakterystyczne dla płytek do łazienki, zwykle zwraca się uwagę na to, że kluczowe znaczenie ma indywidualny gust. Trudno przecież liczyć na to, że modne płytki łazienkowe będą satysfakcjonowały, jeśli trend obowiązujący w momencie ich zakupu jest sprzeczny z upodobaniami samego kupującego. Nie oznacza to jednak, że nie powinniśmy interesować się tym, jakie wzornictwo jest obecnie szczególnie wysoko cenione. Może być to przecież inspiracja dla tych osób, które ciągle jeszcze poszukują swojego stylu.

Obecnie mamy do czynienia z dwoma trendami w szczególny sposób zabiegającymi o naszą uwagę. Pierwszy z nich stawia na płytki o możliwie jak największych rozmiarach i jest ceniony przez osoby praktyczne, które dążą do tego, aby w łazience było jak najmniej fug. Drugi z dominujących obecnie trendów stawia z kolei na dekoracyjność, możemy więc wybierać spośród wielu nietypowych wzorów. Pozwalają one na uczynienie z płytek ozdoby łazienki, a przy tym nie cierpi na tym wcale jakość tych rozwiązań.

Płytki łazienkowe z oferty DessiHome

Salon łazienek DessiHome oferuje płytki hiszpańskie oraz włoskie. Prezentujemy najciekawszą ofertę płytek ściennych i podłogowych, gresów, mozaik. Sprawdźcie ofertę – płytki łazienkowe Tychy.