Przygoda z makijażem

Barbara Wieczorek
styczeń02/ 2019

Tusze, cienie, podkłady wszystko to było dla mnie światem do odkrycia. Potrafiłam zmalować całkiem fajne rzeczy, ale nie pchałam się w to profesjonalnie, robiłam to bo lubiłam. Jedyne czego nigdy nie potrafiłam zrobić wystarczająco dobrze to.. brwi. Tak, brwi to dla mnie katorga. Próbowałam cieni, kredek, a pomady znienawidziłam po pierwszym użyciu. Nawet zabieg henny, wykonany w „profesjonalnym” zakładzie kosmetycznym doprowadził do tragedii, ponieważ brwi były za cienkie w wyniku złej regulacji.

 

Profesjonalne usługi

Dodatkowo, ich kształt został źle dopasowany do mojej twarzy. Po tej jakże nie udanej wizycie myślałam, że nic nie uratuje mnie z tej „brwiowej tragedii”. Wtedy dowiedziałam się o usługach oferowanych przez salon Beauty Masters. Dosłownie przez przypadek znalazłam ich stronę w Internecie (https://www.beautymasters.pl/?fbclid=IwAR1HF85koYj_U0w0SbCmzerP7BeZOwM2ssw0_1ZPuBQqoQuyZC9Grg8CPuc) .

Kosmetyczki z salonu Beauty Masters https://www.beautymasters.pl zajmują się makijażem permanentnym, są one profesjonalistkami w tej dziedzinie pod każdym względem. Na pierwszym spotkaniu ustaliłyśmy z linergistką kształt moich brwi, tym razem dopasowany do owalu twarzy. Zabieg miał trwać około dwóch godzin, jednak nie przeszkadzało mi to, ponieważ traktowałam to raczej jako forma przyjemności niż coś przymusowego. Dostałam również informacje jak przygotować się do zabiegu, przede wszystkim zero kofeiny, co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem nie mogłam regulować brwi oraz nie mogłam się opalać czy chodzić na solarium. W dniu zabiegu odczuwałam lekki stres, ponieważ bałam się efektu końcowego mimo wcześniejszych ustaleń, jednak kosmetyczki z salonu Beauty Masters to prawdziwe profesjonalistki, które nie zawiodły moich oczekiwań!

 

Komfort życia

Brwi wyglądały naturalnie po mimo zaczerwienienia, obrzęku i zbyt mocnej pigmentacji, ale nadpigmentacja po zabiegu jest zjawiskiem normalnym i trzeba ją po prostu przeczekać. Kosmetyczka powiedziała mi również jak dbać o brwi, tak aby utrzymać efekt makijażu permanentnego jak najdłużej. W moim przypadku po procesie gojenia się nastąpiły drobne ubytki w związku z łuszczeniem naskórka i zabieg wymagał korekty, ale to również normalne przy tego typu operacjach. Dodam tylko, że korekta była bezpłatna. To duży plus zarówno dla klientek jak i dla salonu. Więcej na temat makijażu brwi można dowiedzieć się odwiedzając stronę salonu: https://www.beautymasters.pl/makijaz-permanentny-blog/o-makija%C5%BCu-permanentnym.  Jest tam opisany zabieg oraz najpotrzebniejsze informacje na jego temat. Nie bójcie się ryzykować drogie Panie, zwłaszcza jeśli wybieracie salon Beauty Masters. Osobiście, nie zamienię tego salonu na żaden inny.

 

 

 

https://hellheaven.pl https://alexanderncsenate.com https://tewaubezpieczenia.pl