Rynek nieruchomości: dlaczego wybrać apartamenty Wieliczka?

Barbara Wieczorek
styczeń08/ 2018

Wieliczka swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim kopalni soli, którą corocznie odwiedzają tysiące turystów z Polski i świata. To położone bezpośrednio przy Krakowie miasto ma jednak znacznie więcej do zaproponowania. Coraz częściej wybierane jest nie na cel podróży, a na wymarzone miejsce zamieszkania. Wszystko za sprawą malowniczej okolicy, nowoczesnej infrastruktury i poszukiwanej przez chętnych na zakup nieruchomości możliwości pogodzenia wygód dużego miasta ze spokojem i ciszą mniejszej miejscowości. Dlaczego poszukując idealnego lokum do zamieszkania, warto wybrać apartamenty Wieliczka?

Wieliczka – przyjemne miejsce do życia

Choć Kraków oferuje wiele możliwości, takich jak dobre perspektywy zawodowe, łatwy dostęp do specjalistycznych usług czy bogata oferta rozrywkowo-kulturalna, to w dłuższej perspektywie dla wielu osób zaczyna być męczący. Hałas, korki i nieustający zgiełk stają się przyczyną zmęczenia i rozdrażnienia. Czy można korzystać z wielkomiejskich atrakcji, nie narażając się na stres i zabieganie dotykające mieszkańców aglomeracji? Rozwiązanie do mieszkania Wieliczka.
Apartamenty Wieliczka pozwalają cieszyć się dostępem do wszystkich krakowskich atrakcji (podróż do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut), bez konieczności życia w pośpiechu. Położona tuż pod Krakowem Wieliczka to ciche, spokojne i bezpieczne miasteczko, w którym czas płynie wolnej. Malownicza, zielona okolica sprzyja wypoczynkowi i zachęca do aktywności fizycznej. W mieście znajdują się także liczne atrakcje, które pozwalają cieszyć się czasem spędzanym na miejscu: parki, boiska, korty tenisowe, baseny.

Dlaczego nowe osiedle Wieliczka?

Dlaczego poszukując mieszkania w okolicy Krakowa, warto zdecydować się właśnie na Wieliczkę? Zaletą miasteczka jest przede wszystkim doskonała infrastruktura. Jego mieszkańcy mają dostęp do wszystkich podstawowych produktów i usług, takich jak sklepy (zarówno mniejsze, osiedlowe, jak i duże markety), przychodnie, szkoły, obiekty sportowe. W Wieliczce organizowane są także liczne wydarzenia sportowe i artystyczne. W okolicy znajdują się liczne skwery i parki, które sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Młodych rodziców ucieszą także nowoczesne place zabaw.
Nowe osiedle Wieliczka – http://techniq.pl/poludniowe-ogrody/ pozwala cieszyć się ciszą i spokojem typowym dla mniejszych miasteczek, ale też oferuje wiele wygód. Komfortowe mieszkania o wysokim standardzie wykończenia i korzystnym rozkładzie oraz metrażu, położone w atrakcyjnym otoczeniu to gwarancja zwiększonej wygody życia.

https://handbagmonster.com https://wiecznauroda.pl/meble-ogrodowe-jakie-cechy-powinny-posiadac/ https://passittotheleft.org