Sandały damskie skórzane

Barbara Wieczorek
marzec23/ 2019

Buty skórzane kojarzą nam się z klasyką, ale i elegancją oraz przede wszystkim z wygodą. Dlatego też zyskały wielu miłośników, którzy w swojej kolekcji posiadają kilka par. Tego typu obuwie jest niezawodne przez cały rok. Jednak z racji zbliżającego się wielkimi krokami lata, dziś skupimy się na skórzanych damskich sandałach.

Idealna para

Jeśli chodzi o sandałki podstawowym pytaniem jest, czego od nich oczekujemy? Szyku i elegancji do pracy i na specjalne okazje?
Wiele zależy od trybu naszego życia i pracy. Jeśli dress code w miejscu pracy wymaga od nas eleganckiego wyglądu, postawmy na sandały na delikatnym obcasie, w neutralnych kolorach. Będziemy miały pewność, że będą one pasowały do większości stylizacji.

Jeżeli jednak praca nie stawia nam takich wymagań, a nasz styl jest bardziej sportowy, skupmy się na sandałkach na płaskiej podeszwie.
Będą one wielozadaniowe, komfortowe i przede wszystkim będą dobrze wyglądały z ubraniami, które posiadamy w szafie, a co za tym idzie, nie będą leżały nieużywane.

Jak o nie zadbać?

Ważnym tematem, na który wiele posiadaczy tego typu obuwia nie ma pojęcia jest kwestia czyszczenia. Skórzane damskie sandały długo nam posłużą, pod warunkiem odpowiedniego dbania. Po pierwsze nigdy nie czyść ich pod bieżącą wodą, ponieważ to może je trwale uszkodzić. Zawsze myj je przy pomocy ściereczki nasączonej wodą. Po dokładnym umyciu całej powierzchni buta, wraz z podeszwą i obcasem, pozostawiamy je do wyschnięcia.

Drugim etapem jest pastowanie, które pozwala zachować błysk i sprawia, że buty wyglądają jak nowe. Najważniejsze w tej kwestii jest dobór koloru pasty do odcienia skóry. Pamiętajmy, że może być ona o odcień ciemniejsza, ale nigdy jaśniejsza. Z tego względu warto zainwestować w jej bezbarwną wersję, która będzie uniwersalna.

Gdzie szukać?

Skórzane damskie sandały są bardzo modne, dlatego znajdziemy je w różnych sklepach. Najlepiej jednak wybierać te, które są przez nas sprawdzone i mamy pewność, że będziemy zadowoleni z ich usług. Warto dopytać jaki jest okres gwarancji i czy istnieje możliwość zwrotu, jeśli nie będziemy do końca pewni wyboru. Jeżeli nie mamy takiego sklepu, udajmy się do tych, które słyną z produkcji wyrobów skórzanych.

Możemy także zdecydować się na zakup przez internet, ale wówczas nie mamy możliwości zobaczenia buta na żywo i przymiarki. Oczywiście w większości przypadków istnieje możliwość zwrotu, ale zawsze trzeba pamiętać, że taki zakup musi być bardziej przemyślany. Decydujmy się na niego w przypadku, kiedy nie mamy problemu z trafieniem odpowiedniego rozmiaru.

https://www.gama-sklep.com.pl/a/413-kuchnia-czerwona https://www.gama-sklep.com.pl/a/211-komody-debowe http://ultimate-demi.org/czy-prezent-ktory-nie-ma-ceny-kupno-bielizny-na-walentynki-dla-twojej-ukochanej/