Spotkania biznesowe z dala od hałaśliwego centrum miasta

Spotkania biznesowe z dala od hałaśliwego centrum miasta
Barbara Wieczorek
maj04/ 2017

Coraz większa ilość biznesmenów decyduje się na to, aby wszelkie spotkania zawodowe odbywać z dala od salek konferencyjnych czy też głośnych restauracji w centrach miasta. Wszystko z powodu atmosfery panującej w takich miejscach. W przypadku salek konferencyjnych kontrahent-gość może poczuć się przytłoczony, w restauracjach trudno będzie się nam skupić. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z bogatej oferty hoteli położonych poza dużymi miastami. Co mogą nam one zaoferować?

Organizacja spotkania biznesowego w hotelu

Decydując się na spotkanie biznesowe w hotelu najczęściej możemy wynająć niewielkie salki konferencyjne lub też zaprosić naszego gościa na obiad do hotelowej restauracji. Uprzedzając wcześniej obsługę o celu spotkania z pewnością zapewnią nam oni komfort i prywatność, aby nikt nie przeszkadzał podczas ustalania działań biznesowych.

Duże konferencje

Wiele topowych hoteli oferuje możliwość organizacji konferencji dla większej grupy osób. Jednym z nich jest Lawenda Park Hotel, o którego ofercie przeczytamy na stronie jachranka.pl. W udostępnianych przez ten hotel salach konferencyjnych możliwe jest pomieszczenie do 200 osób! Sale wyposażone są w stoły, miejsca siedzące, rzutniki, system nagłośnieniowy i wiele innych. Organizatorzy konferencji mogą również zdecydować się na obiad czy śniadanie w formie bufetu.