Szybka pamiątka

Barbara Wieczorek
sierpień14/ 2017

Minęło już nieco czasu, odkąd na rynek wprowadzone zostały urządzenia pozwalające na samodzielne wykonywanie zdjęć (fotobudki). Wiele firm zajmujących się dystrybucją tego typu sprzętu lokalizuje go w miejscach użytku publicznego takich, jak galerie handlowe lub inne popularne miejsca, w których często mają miejsce liczne spotkania towarzyskie. Stają się również coraz bardziej powszechnym dodatkiem podczas przyjęć organizowanych przez osoby prywatne z rozmaitych okazji. Firmy świadczące takie usługi coraz prężniej prosperują. Hasło „fotobudka cena” należy do jednych z najczęściej wyszukiwanych przez internautów. Skąd ta popularność?

Podczas wyjść

Firmy udostępniające fotobudki często współpracują z miejscami użytku publicznego po to, aby szanse na pozyskanie klienta stały się większe. Jest to z pewnością sprawniejsza promocja. Przykładowo, podczas oczekiwania na seans filmowy można umilić sobie oraz towarzyszom czas zaglądając do fotobudki. Wówczas za opłatą wygenerowane zostaje kilka zdjęć o niewielkim formacie, które stanowią pamiątkę po udanym wyjściu. Na szczęście dla usługodawcy, niewielu użytkowników fotobudki ma świadomość, że opłaty poniesione za wykonanie kilku fotografii słabej jakości są nieadekwatne do oferowanych usług. Nie każdy klient bowiem przed spontanicznym skorzystaniem z fotobudki np. w kinie wyszukuje frazy takiej, jak „fotobudka cena”. Jest to decyzja spontaniczna, więc sprzyja jej wyjście do kina lub do galerii handlowej z przyjaciółmi lub rodziną, gdyż wówczas konsument zjawia się w pobliżu fotobudki z nastrojem przychylnym ku wydawaniu pieniędzy.

Weselna atrakcja

Coraz więcej par młodych przekonuje się do wynajęcia fotobudki od firmy, oferującej tego typu usługi na czas trwania przyjęcia weselnego. Oszczędza to z pewnością pracy i zachodu przy kreowaniu upominków dla gości – młodzi mogą wówczas potraktować zdjęcia wykonywane bezpośrednio na przyjęciu jako drobne pamiątki. Jest to również znaczne uatrakcyjnienie przyjęcia, gdyż goście oprócz tańca, jedzenia potraw i spożywania alkoholu mają możliwość sfotografowania się w gronie rodziny lub znajomych używając do tego ponadto zabawnych dodatków, takich jak na przykład wielkie okulary lub szarfy z zabawnymi napisami.

Trudno rozstrzygnąć, która z tych opcji jest korzystniejsza. Z pewnością inaczej przedstawiają się wady i zalety każdej z nich z punktu widzenia klienta, jak i usługodawcy. O ile serię spontanicznych zdjęć można wykonać bez szwanku, warto podjąć przemyślaną decyzję w zakresie wynajmu fotobudki, gdyż koszt tego typu atrakcji jest znacznie większy.

Zapraszam po więcej informacji na stronę fotobudka cena – Smove.