W trosce o kobiety

W trosce o kobiety
Barbara Wieczorek
grudzień06/ 2019

Placówka medyczna, którą powołano do życia, mając na uwadze zdrowie kobiet. Specjalizuje się w ginekologii oraz położnictwie. Od samego początku robi wszystko, aby świadczyć usługi na możliwie jak najwyższym poziomie.

Uwagę zwraca bardzo bogata oferta. Placówka oferuje między innymi USG 3D. Wykonać można tu także chociażby cytologię. Każde badanie wykonywane jest na najbardziej nowoczesnym sprzęcie. Dzięki temu kobieta może być pewna, że proces diagnostyczny przebiega tak, jak powinien.

Nie można zapominać również o personelu placówki, który jest doskonale przygotowany do swojej pracy. Zarówno lekarze, pielęgniarki, jak i położne posiadają najwyższe kwalifikacje, które są regularnie podnoszone. Wszystko oczywiście po to, aby każda kobieta mogła czuć się bezpiecznie. Personel charakteryzuje się wysoką empatią, co bez wątpienia ułatwia nawiązanie kontaktu z pacjentką.

Placówka ma doskonałe warunki lokalowe. Wnętrza urządzone są przyjaźnie, utrzymano je w pogodnych kolorach, co korzystnie wpływa na pacjentki.

USG 3D we Wrocławiu

Centrum Zdrowia Medfemina zaprasza na badanie USG. Sprawdź naszą ofertę – USG 3D Wrocław.