Wakacje na egzotycznej wyspie – czy to dobry kierunek?

Wakacje na egzotycznej wyspie – czy to dobry kierunek?
Barbara Wieczorek
marzec17/ 2017

Egzotyczne wyspy od niedawna są dostępne znacznie szerszemu gronu klientów biur podróży – wszystko za sprawą obniżonych cen. Jeszcze do niedawna wyjazdy takie często leżały wyłącznie w sferze marzeń Polaków – obecnie stały się one jednym z popularniejszych kierunków!

Seszele , Dominikana, Mauritius…

Tropikalne wyspy kojarzą się nam przede wszystkim z krystalicznie czystymi wodami mórz, białym piaskiem na plaży i palmami, nad którymi moglibyśmy odpocząć. Obraz ten niewiele różni się od rzeczywistości – na plażach Dominikany czy Seszeli czekają na nas również liczne punkty gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu wodnego, leżaki plażowe.

Wyjazdy na tropikalne wyspy z biurem podróży są doskonale zaplanowane. W cenie wyjazdu znajdziemy przeloty samolotami, transfery na lotnisko, opiekę rezydenta lub pilota, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie w wybranej opcji, ubezpieczenie turystyczne, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień, takich jak basen.

Poza ceną wyjazdu znajdują się wycieczki fakultatywne, które płatne są bezpośrednio do rąk pracownika biura tuż przed rozpoczęciem wycieczki. Oczywiście podczas takich wyjazdów również samodzielnie możemy zaplanować zwiedzanie wyspy – atrakcje turystyczne na Dominikanie to przede wszystkim liczne zabytkowe miasteczka. Zwiedzanie wyspy może odbywać się przy pomocy wynajętego roweru, samochodu czy skutera. Koniecznie jest jednak przedstawienie odpowiednich dokumentów do prowadzenia konkretnych pojazdów.

Wspomnienia są bezcenne!

Osoby powracające z Seszeli czy Dominikany przywożą ze sobą przede wszystkim wspaniałe zdjęcia oraz wspomnienia. Pobyt na egzotycznej wyspie to szansa na złapanie eleganckiej opalenizny, wygrzanie się, skorzystanie z pięknej pogody oraz gościnności mieszkańców.

https://malgo.com.pl https://mtsolutions.com.pl https://amata-us.org