Wiosna z dala od miasta – wybierz się w góry!

Barbara Wieczorek
kwiecień10/ 2018

W poszukiwaniu spokoju i pięknych widoków najczęściej wyjeżdżamy za granicę, musząc jednocześnie wybierać wiele z naszych dni urlopowych. Takie urlopy możemy w gruncie rzeczy zorganizować 1-2 razy w roku. A co powiedzielibyście na weekendy spędzane wyłącznie na odpoczynku? W Polsce coraz popularniejsze robią się wyjazdy weekendowe w góry lub nad morze, bez konieczności brania urlopu!

Weekend blisko gór i przyrody

Najlepszym sposobem na spędzenie czasu dla mieszkańców województw małopolskiego, dolnośląskiego i śląskiego jest wyjazd w okoliczne góry. Największym zainteresowaniem cieszą się bez wątpienia Tatry, które o każdej porze roku przyciągają tłumy turystów. W okresie wiosennym tym bardziej warto się tam wybrać – kwitną krokusy, przyroda budzi się do życia. Zaplanowanie weekendu w górach będzie świetnym sposobem na relaks. Zdecydowana większość turystów decyduje się na nocleg w Zakopanem, pomimo wysokich cen oraz niskiej jakości usług. Jeśli cenimy cieszę i mniej zatłoczone miejsca warto wybrać się do oddalonej o kilka kilometrów Bukowiny Tatrzańskiej.

Bukowina – dla osób szukających spokoju

Bukowina to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i cieszę. Kameralny klimat miasta pozwala poczuć prawdziwą magię gór. Szukając noclegów dla siebie warto zainteresować się ofertą Willi Majerczyk – na stronie willamajerczyk.com. Z okien pensjonatu rozciąga się przepiękna panorama na góry!

 

https://web7group.com https://lillanails.pl/nowy-parasol-ogrodowy-na-co-zwrocic-uwage/ https://unixos2.com/czy-rozliczenie-dochodow-ze-szwecji-w-polsce-jest-trudne/