Wnętrze aranżowane z umiarem

Barbara Wieczorek
kwiecień05/ 2018

Komponując dzisiejsze wnętrza, kierujemy się wieloma czynnikami. Wygodą, która dla wielu osób ma kluczowe znaczenie. Dopasowaniem pomieszczeń do życia rodzinnego i jego dynamiki. Popisowym stylem i oryginalnością aranżacyjną, do której dążą poszukiwacze estetycznych atrakcji. Niezwykłością formalną i wpisaniem się w bieżące trendy. Ale dla wielu z nas doskonałe wnętrze to przede wszystkim spokój, umiar, harmonia. To klimat odrobinę w dychu retro, ułatwiający odseparowanie się od hałaśliwego świata. Jak takie wnętrze z umiarem stworzyć?

Klasyka we wnętrzu, czyli dyskretny wdzięk regałów drewnianych

Jeśli brakuje nam inspiracji na umeblowanie stonowanego salonu czy sypialni, to z całą pewnością znajdziemy je na stronie notodo.pl. Prezentuje się tutaj m.in. szereg mebli drewnianych, w tym – regałów drewnianych, które po prostu muszą trafić do eleganckiego wnętrza. Jeśli zależy nam na stonowanej kompozycji, to wybierzmy regały drewniane z nutką retro. Doskonale w salonie, w przedpokoju, w sypialni zaprezentują się stylowe regały w prowansalskim, lekkim, dystyngowanym duchu.

Subtelny wdzięk mebli tapicerowanych w angielskim stylu

Jeśli umiar połączony z elegancją w reprezentacyjnym salonie, to na pewno w wydaniu angielskim. Kominek a przed nim tradycyjny fotel uszak, który przywoła klimat długich wieczorów spędzanych w domowym zaciszu. Meble tapicerowane, subtelnie dekorowane, w angielskim stylu to świetny wybór do wnętrza stworzonego z wyobraźnią i umiarem.

Umiar w kuchni w stylu skandynawskim

Styl skandynawski zdobywa nasze serca i pojawia się w kolejnych odsłonach wnętrzarskich. Także tych kuchennych. Umiar, jasność, wygoda, piękna prostota, naturalność – to cechy, które chcemy wprowadzać do wnętrza kuchennego, bo w takim miejscu można poczuć się swobodnie i wygodnie.

https://motoryzacja.interia.pl/artykul-sponsorowany/news-kiedy-ubezpieczenie-oc-odnawia-sie-automatycznie https://lubsacro.pl https://orally.info