Zadbaj o swoje kwalifikacje zawodowe!

Zadbaj o swoje kwalifikacje zawodowe!
Barbara Wieczorek
marzec16/ 2017

Wraz ze stażem pracy wiele osób dochodzi do wniosku, że nie uczą się niczego nowego, ciągle wykonując ten sam rodzaj czynności. Na szczęście obecnie mamy wiele możliwości podnoszenia naszych kwalifikacji zawodowych. Które z nich okażą się najlepsze? Jakie są najskuteczniejsze? Czy jedna metoda będzie dobra dla wszystkich? Oto nasze wskazówki!

Szkolenia w firmach, w placówkach kształcenia ustawicznego i w sieci

Jeszcze do niedawna jedynymi możliwościami szkolenia się czy zdobywania nowych umiejętności były szkolenia wewnątrz firmowe lub też korzystanie z licznych placówek kształcenia ustawicznego. Niestety, z tych pierwszych korzystali jedynie zatrudnieni w danych firmach. W przypadku szkół dla dorosłych wybór kursów zazwyczaj jest dość ograniczony i nie spełnia oczekiwań młodych osób. Poszukują oni zajęć praktycznych związanych z profesjonalnymi programami komputerowymi. Czy istnieje dla nich alternatywa? Tak.

Kursy na platformach e-learningowych

Platformy e-learningowe pojawiły się w polskiej sieci kilka lat temu, jednak dopiero obecnie cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą szerokiej oferty szkoleniowej, skierowanej zarówno dla amatorów, jak osób posiadających doświadczenie w korzystaniu z konkretnych programów komputerowych. Platformy takie jak cgwisdom.pl dają możliwość korzystania z licznych materiałów wideo, opracowanych przy pomocy prostego języka. Autorami filmów są specjaliści z konkretnych dziedzin, posługujący się na co dzień takimi programami jak Archicad, Photoshop czy Revit.

Aby móc skorzystać z filmów wideo konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Po tym procesie możemy rozpocząć dodawanie interesujących nas filmów do wirtualnego koszyka. Po wpłacie na konto i zaksięgowaniu należności materiały są przypisywane bezterminowo do naszego konta. Korzystanie z platform daje szansę na sporą oszczędność czasu oraz naszych pieniędzy.

https://hushsmsapk.com https://orally.info https://perfect-meble.pl