Ciągniki siodłowe – zamienniki części

Barbara Wieczorek
wrzesień22/ 2022

Przedsiębiorcy zarządzający własnymi firmami TSL każdego dnia zmagają się z różnorodnymi utrudnieniami, które muszą pokonywać. Bardzo często zdarza się sytuacja, w której niektóre z samochodów ciężarowych ulegają awariom czy usterkom. Również zdarzają się wypadki na drogach w formie mniej lub bardziej groźnych stłuczek. Samochodami, które często wymagają napraw są używane ciągniki siodłowe. Zamienniki części oryginalnych są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym. Dlaczego?

 

Zamienniki części do ciągników siodłowych – kiedy mogą się przydać?

 

Ciągniki siodłowe są bardzo popularną grupą samochodów, które często przynoszą przedsiębiorcom ogromne zyski. Jednak tak jak zostało wcześniej wspomniane – zdarzają się sytuacje, w których ciągniki siodłowe potrzebują pomocy. Często zdarza się to w najmniej odpowiednich momentach, w których dla danego ciągnika siodłowego już są zaplanowane kolejne zlecenia. W takiej sytuacji przedsiębiorca narażony jest na niewykonanie zaplanowanego zlecenia bądź poniesienie dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem/zdobyciem nowego pojazdu.

 

Istnieje możliwość, dzięki której przedsiębiorca będzie mógł wybrnąć z tej trudnej sytuacji. Jest nią pozyskanie części zamiennych do samochodów ciężarowych zwanych zamiennikami. Są one wszechobecne na rynku wtórnym i dostęp do takich części posiada wiele cenionych hurtowni. W wyniku tego warto pozyskać kontakt do serwisów, które charakteryzują się bogatym zapleczem zamienników do najpopularniejszych marek pojazdów ciężarowych. Dzięki temu nawet trudne naprawy będą mogły być wykonane o wiele szybciej! Bo tak naprawdę najdłużej czeka się na zdobycie pasujących części zamiennych…

 

DBKparts – różnorodne części do ciągników siodłowych

 

DBKparts to miejsce, w którym każdy ciągnik siodłowy znajdzie swój azyl. To autoryzowany sprzedawca różnorodnych części zamiennych przeznaczonych do najpopularniejszych samochodów ciężarowych marek DAF, Kogel, MAN czy Iveco. Korzystne ceny i profesjonalna obsługa – to właśnie marka DBKparts!