Sofa technorattan – idealny mebel wypoczynkowy

Barbara Wieczorek
luty12/ 2021

Zaprojektowanie funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – mówią eksperci. Nowoczesne meble ogrodowe i tarasowe zachwycą nas nie tylko wyglądem i designem, ale również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wśród chętnie wybieranych mebli sofa technorattan jest wymieniana najczęściej. Dlaczego?

Nowoczesna sofa technorattan

Sofa technorattan to mebel uniwersalny – nie ma co do tego wątpliwości. Sofa taka sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy na większym balkonie, może stanowić element wyposażenia kawiarni czy ogródka letniego restauracji. Meble technorattanowe cenione są również przez pensjonaty czy hotele. Sofa technorattan to mebel, który zapewni nam komfort, wygodę oraz odpowiednie podparcie dla pleców – nowoczesne sofy profilowane są w taki sposób, aby wspierać naturalne krzywizny ciała i aby odpoczywały nasze mięsnie okalające kręgosłup.

Jak skonstruowana jest sofa technorattan?

Sofa technorattan jest meblem wykonanym z wysokiej jakości tworzyw. Stelaż wykonany jest z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Materiał ten doskonale sprawdza się w polskich warunkach – nie jest podatny na wilgoć, rdzę, nie odkształca się. Wierzch sofy tworzy plecionka technorattanowa. Sofa technorattan dostępna jest w kilku kolorach – tworzywo technorattanowe może być wybarwianie na wiele sposobów. Istotne jest to, że technorattan jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne – nie chłonie wilgoci, brudu, nie traci naturalnego koloru nawet po wielu latach użytkowania. Meble technorattanowe świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, jak i rustykalnych – dzięki nim zaaranżujemy przestrzeń wypoczynkową zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami.