Barbara Wieczorek
lipiec22/ 2022

Autoryzowany serwis samochodów dostawczych to pewne miejsce, w którym można naprawić własne pojazdy ciężarowe, dokonać tam przeglądu technicznego czy sprowadzić części z zagranicy. Każda firma przewozowa powinna posiadać swój zaufany serwis samochodów dostawczych, który będzie dbał o ich flotę na różne sposoby. Jednym z najlepszych serwisów ciężarówek jest serwis Grupy DBK oferujący pomoc na różnej płaszczyźnie.

 

Grupa DBK – autoryzowany serwis samochodów dostawczych

 

Grupa DBK dysponuje ogromną liczbą serwisów, które rozłożone są po całej Polsce. To praktycznie 25 miejsc serwisowych, w których można dokonać wymaganych napraw. Dzięki temu niezależnie od miejsca w Polsce, w którym znajduje się dany pojazd klient gdzieś w niedalekiej okolicy znajdzie serwis, który z pewnością pomoże mu w naprawieniu wymaganej usterki.

 

Warto nadmienić iż autoryzowany serwis samochodów dostawczych posiada zezwolenie firm tworzących daną markę pojazdów. Oznacza to, że jest prawdziwym ekspertem, a osoby pracujące w tej firmie dokładnie wiedzą z czym mają do czynienia. Grupa DBK posiada wiele autoryzacji światowych firm przewozowych takich jak DBK, IVECO, KRONE, Jelcz, Kogel czy też MAN. Świadczy to o ogromnej wiedzy i doświadczeniu serwisu.

 

Grupa DBK wykonuje najróżniejsze możliwe naprawy serwisowe. Nie straszne są jej nawet najtrudniejsze naprawy. Oprócz ich wykonuje również standardowe przeglądy techniczne na stacjach kontroli pojazdów, które dopuszczają dany pojazd do ruchu. W szerokim pakiecie usług znajduje się oczywiście laweta z całym pakietem Truck Assistance, który jest pomocny nawet w najbardziej podbramkowych sytuacjach.

 

Serwis DoorToDBK

 

Jednym z największych udogodnień autoryzowanego serwisu samochodów dostawczych jest opcja DoorToDBK. W przypadku zabrania samochodu ciężarowego do naprawy kierowca może spokojnie wrócić do domu. Po czasie naprawy pojazd zostanie dostarczony przez przeszkolonych pracowników DBK pod wskazany przez właściciela pojazdu adres. Jest to bardzo duża wygoda i oszczędność czasu w jednym!