Szczotki do odkurzaczy Vileda  

Barbara Wieczorek
lipiec22/ 2022

 

W praktycznie każdym domu znajduje się sprawny odkurzacz. Jego zadaniem jest poprawne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń, które obecne są na podłodze czy dywanach. Jednym z najważniejszych elementów każdego odkurzacza są sprawne szczotki do odkurzaczy. Vileda jest godną firmą, która produkuje jedne z najbardziej cenionych i uniwersalnych szczotek do odkurzaczy.

 

Szczotki do odkurzaczy Vileda – rodzaje i specyfikacja

 

Wybór odpowiednich elementów do odkurzacza nie jest wcale prosty. Należy bardzo zastanowić się nad wyborem akcesoriów jakim są szczotki do odkurzaczy. Vileda prezentuje różnorodne szczotki, które przeznaczone są do różnego rodzaju powierzchni. Przykładem mogą być:

 

-Mini ssawki; ze względu na swoje gabaryty bardzo często mogą być chowane w specjalnych klapach odkurzacza. Ssawki to szczotki do odkurzaczy Vileda przeznaczone do najmniejszych powierzchni, w które trudno dostać się większymi szczotkami.

 

-Ssawki w kształcie T; bardzo charakterystyczne, jedne z najpopularniejszych szczotek od odkurzania. Są dość uniwersalne i mogą być stosowane zarówno do czyszczenia paneli jak i dywanów. Czasem występują z dodatkiem włosia, które usprawnia proces ssący.

 

– Ssawki okrągłe; szczotki, które jak sama nazwa wskazuje mają okrągły kształt występujący z dodatkiem włosia. Dzięki niemu mogą bardzo dobrze zbierać kurz z płaskich powierzchni jak powierzchnia mebli czy też być wykorzystywane do odkurzania samochodów.

 

-Szczotki szczelinowe; są one długie i wąskie. Mają zaciśniętą końcówkę, dzięki której są w stanie wejść w najbardziej wąskie przestrzenie. Bardzo dobrze sprawdzają się podczas oczyszczania siedzeń samochodowych czy też materaców/sof salonowych.

 

Podsumowanie

 

Posiadając odkurzacz warto wyposażyć się w dobrej jakości szczotki do odkurzania. Vileda jest firmą, która oferuje wysokiej jakości szczotki, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dzięki nim będą oni mogli wykorzystywać odkurzacz z maksymalną efektywnością.