Czym jest fotobudka Śląsk i jakie są jej rodzaje?

Barbara Wieczorek
lipiec21/ 2020

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się fotobudki, ale pomimo tego wiele osób nie ma zielonego pojęcia czym one tak naprawdę są. W niniejszym artykule znajdą Państwo odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Czym jest fotobudka?

Fotobudka Śląsk najprościej rzecz mówiąc to specjalna maszyna do robienia fotografii, które można od razu odebrać na miejscu. Dzięki tym niesamowitym urządzeniom można w kilka sekund zrobić wspaniałe pamiątki.

Fotobudki są doskonałym wyborem nie tylko na wesela i studniówki, ale również na różnego typu imprezy firmowe. Na rynku jest bardzo wiele modeli fotobudek, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie wybrać odpowiedni sprzęt. Profesjonalna fotobudka Śląsk bardzo często wypożyczana jest wraz z pakietem gadżetów.

Najpopularniejsze rodzaje fotobudek

Na rynku największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne fotobudki typu fotoradar. Aby skorzystać z ich dobrodziejstwa niezbędna jest wolna przestrzeń około 2,5 x 2,5 m2. Oczywiście wymagany jest również dostęp do gniazdka elektrycznego. Nowością na rynku są fotobudki mobilne, które nie wymagają dostępu do gniazdka elektrycznego. Tego typu fotobudki idealnie sprawdzą się podczas imprez plenerowych, gdzie nie zawsze jest dostęp do gniazdka zasilającego.

Porządną fotobudkę można wynająć już od 500zł za 2 godziny. Jeżeli chodzi o najpopularniejszy format, to standardem są zdjęcia 5×15 cm. Jak powszechnie wiadomo format ten umożliwia ustawienie od 3 do 4 fotografii na jednym pasku o rozmiarze 5×15 cm. Powierzchnia samego zdjęcia ma rozmiar 10×15 cm. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że podczas jednego wydruku można otrzymać dwa albo cztery paski 5×15 cm. Większość firm na indywidualne życzenie klientów umożliwia zmodyfikowanie układu zdjęć pod wybrany rozmiar.

Odpowiednie gadżety kluczem do sukcesu

Aby w 100% wykorzystać olbrzymi potencjał fotobudki warto wynająć również odpowiednie gadżety i tła do zdjęć. Przy robieniu zabawnych zdjęć idealnie sprawdzą się różnego typu peruki albo zabawne okulary lub maski.

Na rynku można znaleźć wiele rzetelnych firm, które specjalizują się w produkcji spersonalizowanych gadżetów, które idealnie pasują do tematyki danego przyjęcia. Jest to doskonały wybór przede wszystkim dla firm, które organizują rozbudowane kampanie marketingowe.

Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że nie każda firma oferuje wynajęcie fotobudki wraz z asystentem. Doświadczony animator jest w stanie rozkręcić każdą imprezę i wytłumaczyć gościom, jak prawidłowo korzystać z fotobudki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://smove.pl/fotobudki.