Leżanka ogrodowa – niebanalny sposób na aranżację ogrodu

Barbara Wieczorek
grudzień12/ 2021

 

Szukając niebanalnych sposobów na aranżację ogrodu, warto wybrać elementy takie jak leżanka ogrodowa – nowoczesne leżaki zachwycą wyglądem, zagwarantują wygodę i sprawią, że ogród stanie się ulubionym miejscem wypoczynkowym.

Leżanka ogrodowa z technorattanu – sposób na udane lato!

Szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że często stajemy przed trudnym wyborem – projektanci oferują sofy narożne, leżanki, fotele i klasyczne stoliki kawowe. Chcąc dopasować miejsce wypoczynkowe do swoich potrzeb warto postawić na leżanki ogrodowe. Te wyjątkowe meble sprawią, że lato będzie jeszcze przyjemniejsze, a my sami będziemy mogli odpoczywać, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Wśród najchętniej kupowanych modeli wymienia się leżanki z technorattanu. Jak są one skonstruowane?

Leżanka ogrodowa wykonana z technorattanu to produkt najwyższej klasy, chętnie wybierany również na tarasy czy balkony. Leżanki spotkać można także w strefach SPA hoteli czy pensjonatów. Technorattanowy mebel zachwyca wyglądem: ponadczasowy design idealnie sprawdzi się w przestrzeniach aranżowanych na styl skandynawski czy nowoczesny. Leżanka ogrodowa posiada stelaż wykonany z lekkiego aluminium. Dzięki malowaniu proszkowemu konstrukcja jest zabezpieczona przed wilgocią i korozją, nie odkształca się. Okrycie mebla tworzy plecionka syntetyczna, której nieporowata struktura nie wchłania kurzu. Wysokiej jakości leżanki technorattanowe znaleźć można w ofercie sklepu Oltre.pl.

Jak chronić meble technorattanowe?

Meble takie jak leżanka ogrodowa warto na czas jesieni i zimy chronić przy pomocy dedykowanych pokrowców. Regularne stosowanie pokrowców pozwoli na zachowanie żywego koloru mebla oraz jego ochronę przed osiadaniem kurzu czy kondensacją wilgoci.