Wybierz garnki Gerlach i ciesz się wygodą w gotowaniu

Barbara Wieczorek
czerwiec24/ 2021

 

Nowoczesne garnki i patelnie mogą całkowicie zmienić nasze nastawienie do gotowania – przekonują producenci i projektanci. Wśród wartych uwagi propozycji wymienia się często garnki Gerlach – firma ta jest doskonale znana na polskim rynku i skutecznie łączy klasyczne wzorce z innowacyjnymi rozwiązaniami. Czy garnki te spełnią nasze oczekiwania w kuchni? Sprawdźmy!

Garnki Gerlach – przyjrzyj się im z bliska

Nie ma wątpliwości, że oferta marki Gerlach to dzisiaj jedna z ciekawszych na polskim rynku. Garnki Gerlach oznaczają się dużą odpornością na uszkodzenia, a rozbudowane komplety pozwolą na dobranie kolekcji dopasowanej do naszych potrzeb. Uwagę zwracają również materiały: garnki te tworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, która zabezpieczona jest przed korozją, odkształcaniem czy wysokimi temperaturami. Stal nierdzewna to tworzywo chętnie wykorzystywane w kuchniach – warto wspomnieć, że tworzy się z niej również ostrza do nowoczesnych noży kuchennych. Garnki stalowe posiadają wiele innowacji i elementów pozwalających na wygodniejsze gotowanie. Wśród nich wymienić należy lejki, cedzaki, wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. W dnie garnków marki Gerlach umieszczane są dyski, które odpowiadają za równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka.

Pokrywki i uchwyty

Garnki Gerlach to nie tylko innowacje, ale i elementy zapewniające wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Uchwyty i rączki tworzone są z materiałów antypoślizgowych, nieprzewodzących ciepła – podnoszenie czy przenoszenie takich garnków nie sprawia problemów. Każdy z garnków posiada również dedykowaną pokrywkę wykonaną z hartowanego szkła. Szkło takie zabezpieczone jest przed kruszeniem, pękaniem. Niewielki odpowietrznik w szkle pozwoli na odparowanie nadmiaru pary wodnej.

 

 

 

https://hexi-dump.org/komu-potrzebne-sa-magazyny-energii/ https://inveno.com.pl/cisza-i-spokoj-na-lonie-natury/ https://winkst.org/najciekawsze-jezdzieckie-rekordy-guinessa/