Znajdź idealne meble kuchenne na zamówienie

Barbara Wieczorek
kwiecień18/ 2022

Zabudowanie kuchni czy aneksu kuchennego jeszcze nigdy nie było tak proste. Obecnie, wykorzystując meble kuchenne na zamówienie, możliwe jest stworzenie praktycznego wnętrza, który będzie cieszyć oczy przez szereg lat. W kuchniach tego typu to klient decyduje o wszystkich parametrach: od materiałów, aż po elementy wykończeniowe i kolory.

Meble kuchenne na zamówienie – wymarzona kuchnia w zasięgu ręki

Największą zaletą, jaką posiadają meble kuchenne na zamówienie, jest bez wątpienia możliwość wykreowania wyjątkowego wnętrza – mówią pracownicy firmy Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w kuchniach na wymiar. Meble kuchenne na zamówienie pozwolą na stworzenie przestrzeni idealnej, zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Meble na wymiar są świetne do każdego pomieszczenia, jak i do aneksów – pozwolą na wydobycie pełnego potencjału wnętrza. Atutem jest również możliwość zabudowania trudnych przestrzeni, takich jak skosy czy wnęki.

Wybierz meble kuchenne na zamówienie, które będą dopasowane do oczekiwań!

Meble kuchenne na zamówienie pozwalają na stworzenie wymarzonej kuchni. Dzięki możliwości wyboru materiałów, elementów wykończeniowych i akcesoriów sami decydujemy o wyglądzie przestrzeni. Pierwszy krok to wybór tworzywa – do wyboru jest lite drewno, sklejka oraz płyty MDF. Kolejno wybiera się rodzaj wykończenia frontów – mogą by one laminowane, lakierowane, akrylowe. Fronty tworzone są również z forniru, szkła, paneli dekoracyjnych czy metalu. Decydując się na meble kuchenne na zamówienie, mamy również możliwość samodzielnego decydowania o wyposażeniu szuflad i szafek. Dzięki temu możemy wybrać markowe akcesoria, których wysoka jakość będzie odczuwalna podczas codziennego korzystania z elementów zabudowy.