Wybieramy nowoczesne meble wypoczynkowe na taras

Barbara Wieczorek
grudzień31/ 2022

Stworzenie przytulnego i wygodnego tarasu nie jest trudne – praktycznie nieograniczona ilość mebli ogrodowych pozwoli na wykreowanie miejsca wypoczynkowego swoich marzeń. Jakie nowoczesne meble wypoczynkowe na taras wybrać, by cieszyć się komfortem? Na jakie elementy zwracać szczególną uwagę?

Nowoczesne meble wypoczynkowe na taras – komplety technorattanowe

Szukając mebli trwałych, eleganckich i ponadczasowych, nie ma lepszej możliwości niż nowoczesne meble wypoczynkowe na taras wykonane z technorattanu. Funkcjonalne meble technorattanowe projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami, przez co doskonale wpiszą się w aranżacje nowoczesne, ale też loftowe, skandynawskie czy minimalistyczne. W kolekcjach technorattanowych znaleźć można przede wszystkim obszerne sofy narożne, ale też fotele, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe czy nowoczesne fotele w kształcie kokonów. Meble technorattanowe są niezwykle trwałe – ich konstrukcja opiera się na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa, wysoce odporna na zmienne warunki atmosferyczne.

Nowoczesne meble wypoczynkowe na taras w konstrukcji modułowej

Nowoczesne meble wypoczynkowe na taras to także niebanalne meble modułowe. Kolekcje takie składają się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane oddzielnie lub łączone przy pomocy niewielkich złączek. Nowoczesne meble wypoczynkowe na taras tego typu pozwolą w sposób kreatywny podejść do tematu aranżacji. Meble modułowe sprawią, że przestrzeń tarasu będzie zmieniać się zgodnie z oczekiwaniami. Meble modułowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże – niska waga stelaży sprawia, że podnoszenie czy przenoszenie mebli nie sprawia problemów. Uzupełnieniem mebli modułowych są miękkie poduszki i siedziska wypełnione gąbką.

 

 

lenaogrod.com.pl oura.org ingspacestudio.pl